ORLIK - LIGA E1 GRUPA 2RW

TRENER: MACIEJ KREMBLEWSKI

 

 TERMINARZ ROZGRYWEK RUNDA WIOSENNA:

I

MUKS CWZS II Bydg.

Krajna Sepólno Kraj.

2018-05-12

 11:1  Inowrocław

I

Cuiavia Inowrocław

MUKS CWZS II Bydg..

2018-05-12

2:2  Inowrocław

I

MUKS CWZS II Bydg.

Wisełka Fordon

2018-05-12

1:3  Inowrocław

II

MUKS CWZS II Bydg.

Cuiavia Inowrocław

2018-05-19

0:0  ul. Czerkaska

II

Krajna Sepólno Kraj.

MUKS CWZS II Bydg.

2018-05-19

 3:1  ul. Czerkaska

II

Wisełka Fordon

MUKS CWZS II Bydg.

2018-05-19

0:0  ul. Czerkaska

III

MUKS CWZS II Bydg.

Cuiavia Inowrocław

2018-05-26

4:2  Bydgoszcz

III

Krajna Sepólno Kraj.

MUKS CWZS II Bydg.

2018-05-26

 1:1  Bydgoszcz

III

Wisełka Fordon

MUKS CWZS II Bydg.

2018-05-26

 1:1  Bydgoszcz

IV

MUKS CWZS II Bydg.

Wisełka Fordon

2018-06-02

   Bydgoszcz

IV

Cuiavia Inowrocław

MUKS CWZS II Bydg.

2018-06-02

   Bydgoszcz

IV

Krajna Sepólno Kraj.

MUKS CWZS II Bydg.

2018-06-02

 

 Bydgoszcz

 

 TERMINARZ ROZGRYWEK RUNDA WIOSENNA:

I

UKS Barcin

MUKS CWZS II Bydg.

2018-04-07

 1:11  

I

JACADEMY Bydgoszcz

MUKS CWZS II Bydg..

2018-04-07

 0:3  

I

MUKS CWZS II Bydg.

Pogoń Mogilno.

2018-04-07

 2:0  

II

MUKS CWZS II Bydg.

JACADEMY Bydgoszcz

2018-04-14

 1:4  

II

UKS Barcin

MUKS CWZS II Bydg.

2018-04-14

 0:0  

II

MUKS CWZS II Bydg.

Pogoń Mogilno.

2018-04-14

 3:3  

III

MUKS CWZS II Bydg.

UKS Barcin

2018-04-21

 7:2  

III

MUKS CWZS II Bydg.

JACADEMY Bydgoszcz

2018-04-21

 0:1  

III

Pogoń Mogilno

MUKS CWZS II Bydg.

2018-04-21

 1:5  

IV

JACADEMY Bydgoszcz

MUKS CWZS II Bydg..

2018-04-24

 2:4  

IV

MUKS CWZS II Bydg.

UKS Barcin

2018-04-24

4:0  

IV

Pogoń Mogilno

MUKS CWZS II Bydg.

2018-04-28

 0:6

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK RUNDA JESIENNA:

I

MUKS CWZS II Bydg.

KP Polonia Bydgoszcz

2017-10-08

4:0

ul. Czerkaska 8, Bydgoszcz

I

MUKS CWZS II Bydg.

BKS Chemik Bydg.

2017-10-08

7:0

ul. Czerkaska 8, Bydgoszcz

I

GLKS Osielsko

MUKS CWZS II Bydg.

2017-10-08

0:10

ul. Czerkaska 8, Bydgoszcz

II

BKS Chemik Bydg.

MUKS CWZS II Bydg.

2017-10-14

1:7

ul. Glinki 79, Bydgoszcz

II

MUKS CWZS II Bydg.

KP Polonia Bydgoszcz

2017-10-14

5:0

ul. Glinki 79, Bydgoszcz

II

GLKS Osielsko

MUKS CWZS II Bydg.

2017-10-14

0:15

ul. Glinki 79, Bydgoszcz

III

KP Polonia Bydgoszcz

MUKS CWZS II Bydg.

2017-10-21

0:4

Żołędowo

III

BKS Chemik Bydg.

MUKS CWZS II Bydg.

2017-10-21

0:7

Żołędowo

III

MUKS CWZS II Bydg.

GLKS Osielsko

2017-10-21

10:0

Żołędowo

IV

MUKS CWZS II Bydg.

BKS Chemik Bydg.

2017-10-27

4:0

ul. Berlinga 3, Bydgoszcz

IV

KP Polonia Bydgoszcz

MUKS CWZS II Bydg.

2017-10-27

0:11

ul. Berlinga 3, Bydgoszcz

IV

MUKS CWZS II Bydg.

GLKS Osielsko

2017-10-27

 7:1

 ul. Berlinga 3, Bydgoszcz

 

 

 TERMINARZ ROZGRYWEK:

I

MUKS CWZS II Bydg

BKS Chemik Bydg.

2017-09-16

5:1

 Bydgoszcz, ul. Czerkaska 8

I

Budowlany KS Bydg.

MUKS CWZS II Bydg.

2017-09-16

0:9

 Bydgoszcz, ul. Czerkaska 8

II

BKS Chemik Bydg.

MUKS CWZS II Bydg.

2017-09-24

0:6

 Bydgoszcz, ul. Glinki 79

II

Budowlany KS Bydg.

MUKS CWZS II Bydg.

2017-09-24

 0:5

 Bydgoszcz, ul. Glinki 79

III

BKS Chemik Bydg.

MUKS CWZS II Bydg.

2017-09-30

0:6

 Bydgoszcz, ul. Kromera 11

III

MUKS CWZS II Bydg

Budowlany KS Bydg.

2017-09-30

10:0

 Bydgoszcz, ul. Kromera 11

 

Design by: www.diablodesign.eu