ORLIK - LIGA E1 GRUPA 6RW

TRENER:

 

TERMINARZ ROZGRYWEK RUNDA WIOSENNA:

I

Spójnia Białe Błota

MUKS CWZS Bydg.

2018-04-07

 2:1  

I

MUKS CWZS Bydg.

Polonia Bydgoszcz

2018-04-07

 3:5  

I

Czarni Nakło

MUKS CWZS Bydg.

2018-04-07

 5:4  

II

Polonia Bydgoszcz

MUKS CWZS Bydg.

2018-04-14

 2:1  

II

Spójnia Białe Błota

MUKS CWZS Bydg.

2018-04-14

 4:3  

II

MUKS CWZS Bydg.

Czarni Nakło

2018-04-14

 1:4  

III

MUKS CWZS Bydg.

Spójnia Białe Błota.

2018-04-21

 0:1  

III

Polonia Bydgoszcz

MUKS CWZS Bydg.

2018-04-21

 2:3  

III

MUKS CWZS Bydg.

Czarni Nakło

2018-04-21

 2:2  

IV

MUKS CWZS Bydg.

Polonia Bydgoszcz

2018-04-28

   

IV

MUKS CWZS Bydg.

Spójnia Białe Błota.

2018-04-28

   

IV

Czarni Nakło

MUKS CWZS Bydg.

2018-04-28

   

 

TERMINARZ ROZGRYWEK RUNDA JESIENNA:

I

MUKS CWZS Bydg.

KS Wisełka Fordon

2017-10-08

2:0

ul. Czerkaska 8, Bydgoszcz

I

MUKS CWZS Bydg.

LZS Skra Paterek

2017-10-08

4:1

ul. Czerkaska 8, Bydgoszcz

I

FBSP JACADEMY

MUKS CWZS Bydg.

2017-10-08

7:2

ul. Czerkaska 8, Bydgoszcz

II

LZS Skra Paterek

MUKS CWZS Bydg.

2017-10-14

1:6

ul. Mrotecka 1, Nakło n/Notecią

II

MUKS CWZS Bydg.

KS Wisełka Fordon

2017-10-14

2:1

ul. Mrotecka 1, Nakło n/Notecią

II

FBSP JACADEMY

MUKS CWZS Bydg.

2017-10-14

4:2

ul. Mrotecka 1, Nakło n/Notecią

III

KS Wisełka Fordon

MUKS CWZS Bydg.

2017-10-21

0:2

 ul. Kcyńska 49, Bydgoszcz

III

LZS Skra Paterek

MUKS CWZS Bydg.

2017-10-21

1:4

 ul. Kcyńska 49, Bydgoszcz

III

MUKS CWZS Bydg.

FBSP JACADEMY Bydg.

2017-10-21

2:7

 ul. Kcyńska 49, Bydgoszcz

IV

MUKS CWZS Bydg.

LZS Skra Paterek

2017-10-28

 3:0

 ul. Piwnika Ponurego 10

IV

KS Wisełka Fordon

MUKS CWZS Bydg.

2017-10-28

 1:2

 ul. Piwnika Ponurego 10

IV

MUKS CWZS Bydg.

FBSP JACADEMY Bydg.

2017-10-28

1:2

 ul. Piwnika Ponurego 10

 

 TERMINARZ ROZGRYWEK:

I

Victoria Niemcz

MUKS CWZS Bydg.

2017-09-09

0:5

 Żołędowo, ul.Bydgoska

I

MUKS CWZS Bydg.

Gwiazda Bydgoszcz

2017-09-09

7:1

 Żołędowo, ul.Bydgoska

I

GLKS Osielsko

MUKS CWZS Bydg.

2017-09-09

1:8

 Żołędowo, ul.Bydgoska

II

Gwiazda Bydgoszcz

MUKS CWZS Bydg.

2017-09-17

1:10

 Żołędowo, ul.Bydgoska

II

Victoria Niemcz

MUKS CWZS Bydg.

2017-09-17

 3:2

 Żołędowo, ul.Bydgoska

II

MUKS CWZS Bydg.

GLKS Osielsko

2017-09-17

10:0

 Żołędowo, ul.Bydgoska

III

MUKS CWZS Bydg.

Victoria Niemcz

2017-09-23

1:0

 Żołędowo, ul.Bydgoska

III

Gwiazda Bydgoszcz

MUKS CWZS Bydg.

2017-09-23

 1:8

 Żołędowo, ul.Bydgoska

III

MUKS CWZS Bydg.

GLKS Osielsko

2017-09-23

16:0

 Żołędowo, ul.Bydgoska

IV

MUKS CWZS Bydg.

Gwiazda Bydgoszcz

2017-10-01

 7:1

 Bydgoszcz, ul. Czerkaska 8

IV

MUKS CWZS Bydg.

Victoria Niemcz

2017-10-01

1:2

 Bydgoszcz, ul. Czerkaska 8

IV

GLKS Osielsko

MUKS CWZS Bydg.

2017-10-01

 0:10

 Bydgoszcz, ul. Czerkaska 8

Design by: www.diablodesign.eu