Tym razem to Młodzicy Rafała Krygiera pokonując Olimpię Grudziądz 3:0 dedykowali swoje zwycięstwo trenerowi Zbigniewowi Stefaniakowi. Do życzeń, szybkiego powrotu do zdrowia, dołączają się pozostali trenerzy i zawodnicy MUKS CWZS. A jeśli mowa o aspekcie sportowym, to weekend upłynął drużynom ze zmiennym szczęściem. Nie udało się sprawić niespodzianki i pokonać lidera w rozgrywkach CLJ U-15, odnotowaliśmy jednak kilka cennych zwycięstw - o czym warto przeczytać w rozwinięciu artykułu.

 

CLT U-15 gr. B
2018-04-13 godz.15:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - AP Pogoń Szczecin 0:7
Bramki: ---
Skład: Grzesiak, Kluszczyński, Majewski, Wołczek, , Nęcka, Lubiński, Jagła, Mroczek, Tabisz, Kalukiewicz, Mikołajaczak
Rezerwowi: Mikuła, Dworczak,  Pachnik, Sławeta,  Kielich, Tews, Siwa
I liga wojewódzka A1 Junior
2018-04-15 godz.15:00
Cuiavia Inowrocław - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:2
Bramki: Wielosz
Skład: Anders, Kordyla, Jessa, Kujawka, Klupś, Strzesak, Twardowski, Gajdzinski, Schmidt, Wielosz, Ziemba
Rezerwowi: Kowalczyk, Tomaszewski, Kesik, Starzyński, Zaborowski, Choromanski
II liga wojewódzka A1 Junior
2018-04-15 godz.12:00
Włocłavia Włocławek - MUKS CWZS II Bydgoszcz 1:6
Bramki: Walicki,Laskowki,Łojewski,Pyskło,Różański, Redliński
Skład: Fusiek, Laskowski, Łojewski, Różycki, Pyskło, Fido, Wawrzkowicz Jan, Wachowiak, Redliński, Łubkowski, Walicki
Rezerwowi: Strzępek, Wawrzkowicz Piotr, Owsiński, Urbański, Piątek, Jeziorski
I liga wojewódzka A1 Junior Młodszy  
2018-04-12 godz.16:45
Włókniarz Toruń - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:5
Bramki: Patryk Matykiewicz, Jakub Przybylak, Jan Chachuła, Oskar Kowalczyk, Piotr Wójcik
Skład: Jakub Przybylak, Bartłomiej Szweda, Mateusz Myśliński, Patryk Matykiewicz, Marceli Krygier, Jordan Kowalczyk, Oskar Kowalczyk, Oliwier Kowalczyk, Patryk Jóźwiak, Jan Chachuła, Karol Brążkiewicz,
Rezerwowi: Bartosz Fusiek, Kacper Grochowski, Norbert Wolniak , Piotr Wójcik, Rafał Piekuś, Filip Maison, Dawid Guzek     
I liga wojewódzka C1 Trampkarz
2018-04-14 godz.10:00
Elana Toruń - MUKS CWZS  II Bydgoszcz 3:1
Bramki: Kubanek Olivier
Skład: Maksymilian Sławet, Jakub Czyżewski, Wiktor Garczewski, Kacper Witkowski, Oliver Dolski, Krzysztof Kocikowski, Olaf Wojciechowski, Maksymilian Stróżyński, Olivier Kubanek, Oliwier Grzelak, Kacper Supeł
Rezerwowi: Miłosz Gorczyński, Jakub Pachnik, Miłosz Sawa, Antoni Federowicz, Paweł Ojrzanowski, Mikołaj Dworczak, Maksymilian Tews
IV liga okręgowa C1 Trampkarz
2018-04-15 godz.10:30
Kamionka Kamień Krajeński - MUKS CWZS  III Bydgoszcz 3:2
Bramki:
 
I liga wojewódzka D1 Młodzik
2018-04-14 godz.13:30
MUKS CWZS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 3:0
Bramki: Igor Oleksy, Dawid Bączyński, Mateusz Śmiglewski
Skład: Dawid Bączyński, Mikołaj Borowski, Tomasz Chabasiński, Marcel Chojnacki, Oliwier Heigelmann, Mikołaj Januszewski, Igor Jeziorski, Mateusz Mazur, Igor Oleksy, Michał Pawlak, Aleks Pelczarski, Mateusz Pocięgiel, Jakub Ryczkowski, Mateusz Śmiglewski, Adam Wierzbicki, Piotr Wnuk
I liga wojewódzka D2 Młodzik
2018-04-15 godz.14:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - GOL Brodnica 2:1
Bramki: Sitek, Zieniewicz
Skład: Stykuć, Wilczynski, Hodur, Kocinski, Paradowski, Baczkowski- Gamoń, Zieniewicz , Sitek, Jabłoński
Rezerwowi: Kowalski, Michalski, Winiecki, Kosecki, Przewoźny
III liga okręgowa D2 Młodzik
2018-04-14 godz.11:00
Goplania Inowrocław - MUKS CWZS  II Bydgoszcz 0:5
Bramki: Marcel Lewandowski, Szymon Jędryczka, Oliwier Lewandowski, Alex Przygócki, Maksymilian Ryżowicz
Skład: Igor Ryżowicz, Oliwier Lewandowski, Krzysztof Jaskulski ,, Maksymilian Ryżowicz, Pascal Krajewski , Łukasz Gacka , Nikodem Podraza , Szymon Jędryczka, Alex Przygócki,, Lewandowski Marcel, Affelski Mateusz, Mateusz Iwanicki, Nikodem Katerla

 

Design by: www.diablodesign.eu