Zawodnik MUKS CWZS Bydgoszcz Filip Karwacki podpisał kontrakt z jednym z najlepszych klubów w Polsce - poznańskim Lechem. Filip systematycznie wspinał się po szczeblach piłkarskiej kariery. Trenując w naszym klubie otrzymywał regularne powołania do kadr K-PZPN, Letniej i Zimowej Akademii Młodych Orłów PZPN, aż w końcu znalazł uznanie w oczach trenera reprezentacji Polski U-14 debiutując w meczu Polska-Słowacja. Już od pewnego czasu kuszony był wieloma ofertami z różnych klubów, ostatecznie transferem definitywnym związał się z Lechem Poznań.

 

Podczas treningów jest zawodnikiem bardzo pracowitym i zdeterminowanym. Posiada bardzo dobre warunki fizyczne i motorykę (zawodnik bardzo szybki). Jest piłkarzem dobrze zaawansowanym technicznie umiejącym wygrywać pojedynki 1x1 w ataku. Jest graczem potrafiącym wykorzystywać sytuacje podbramkowe (najskuteczniejszy w zespole rocznika 2004 w poprzednim sezonie) - powiedział o Filipie dotychczasowy trener Robert Wójcik.

Filipowi życzymy dalszych, jeszcze większych sukcesów. Trzymamy kciuki i będziemy z ciekawością śledzić dalszą karierę.
A wszystkich młodych adeptów piłki nożnej, którzy tak jak Filip, chcą pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej zdobyć umiejętności i grać w najlepszych klubach zapraszamy na treningi do MUKS CWZS Bydgoszcz.

 

Design by: www.diablodesign.eu