Takie założenie postawił sobie i drużynie trener Robert Tomczak przed startem rundy wiosennej w rozgrywkach CLJ U-15. Okres przygotowawczy zespół rozpoczął 2 stycznia. Zajęcia odbywały się 4 razy w tygodniu na obiektach CWZS Zawisza oraz jeden trening motoryczny w Szkole Podstawowej nr 15. W styczniu i lutym nacisk pracy położony był na zajęcia siłowe i wytrzymałość ogólną. 16 stycznia zespół rozegrał pierwszy mecz kontrolny z Ursusem Warszawa.

 

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1(bramka Zaręba). Na początku lutego drużyna rozegrał dwa mecze kontrolne z OSSM 2002 przegrywając odpowiednio 0:1 i 1:4 oraz dwie gry kontrolne z naszymi młodszymi kolegami z MUKS CWZS rocznik 2004. Nie mniej w tym przypadku drużyna skupiła się na realizacji powierzonych zadań, a wynik zszedł na dalszy plan.
W pierwszym tygodniu ferii zawodnicy pracowali zgodnie z przygotowaną rozpiską treningową. W drugim tygodniu zespół uczestniczył w obozie dochodzeniowym zorganizowanym na obiektach CWZS Zawisza oraz w Szkole Podstawowej nr 15.
Podczas obozu praca skupiała się głównie na elementach techniczno-taktycznych, nie mniej  zajęcia z motoryki były też ważnym elementem treningu.  W ostatnim dniu obozu podopieczni trenera Tomczaka rozegrali mecz sparingowy z Chemikiem Bydgoszcz wygrywając 2:0 (bramki: Majewski, Czyżewski).
Dwa tygodnie przed startem rozgrywek to bezpośrednie przygotowanie do meczów mistrzowskich oraz łapanie świeżości po trudnym i zimnym okresie przygotowawczym.
W ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniora U-15 zespół trampkarzy rundę wiosenną rozpocznie na własnym boisku 14 marca. Pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna Wdy Świecie, która to po rundzie jesiennej awansowała do CLJ. Cel na rundę wiosenną to poprawienie 5 miejsca jakie zajęliśmy w rundzie jesiennej CLJ U-15.

Design by: www.diablodesign.eu